Beylikdüzü / İstanbul
0212 979 79 25
info@mergenguvenlik.com

Kurumsal

MERGEN ŞİRKETLER GRUBU adını Türk Mitolojisi’nde tanrıların danışmanı ve “Akıl Tanrısı” olarak bilinen “Mergen” den almaktadır.

Genel Müdürlüğü İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Mergen Şirketler Grubunun aynı zamanda , İstanbul Anadolu yakası ,İzmit, Düzce ve Zonguldak ta da Şube Müdürlükleri bulunmaktadır.

11 yıllık başarılı geçmişi ile , Türkiye’de kaliteli hizmet veren firmalar arasında yerini almayı başaran Grup , Güvenilir ,Dikkatli ve Yardımsever ilkelerini tüm çalışanlarına aşılayarak , hizmet kalitesini hep üst seviyeye taşıma gayreti içerisindedir.

MERGEN ŞİRKETLER GRUBU Türkiye etik değerlerine bağlı , çalışma ve finansal yasalara uyan bir firmadır.Hizmet prensiplerinde seçilmiş resmi sertifikalı hizmetli personeli, konusunda uzman ve yeterli deneyime sahip Operasyon kadrosu, görevin başlangıcından itibaren kalite devamlılığını sağlayan eğitim modelleri ile hizmette mükemmelliği hedeflemiştir. MERGEN ŞİRKETLER GRUBU, tek sürekli eğitilen ve denetimlerle gelişimi takip edilen personel kadrosuna modern teknolojinin imkanlarını optimum şekilde entegre ederek “Güvenli Hizmet ” vizyonunu oluşturmuştur.

×

Merhaba!

Bizimle hemen Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. :)

× Nasıl yardımcı olabilirim?