Beylikdüzü / İstanbul
0212 979 79 25
info@mergenguvenlik.com

Tesis Yönetim Hizmetleri

Tesis Yönetim Hizmetleri

Günümüzde hızla sayısı artan toplu konut ve rezidanslarda ciddi yıllık gelir ve gider 4 bütçeleri oluşturmakta ve yüksek sayıda personel ile çeşitli hizmetler sağlanmaktadır. Yoğun iş ortamında bu konularla ilgilenmek kat malikleri Yönetim Kurulu açısından aşırı zaman ve iş gücü kaybina neden olmaktadır. Mergen Grup işte bu noktada know-how deneyimi ile yerinde ve merkez destekli uzman yöneticileri ile Yönetim ve Danışmanlık hizmetleri sunmakta ve butik yada toplu konut yapısındaki her türlü sitede yönetim ve işletimde gerekli tüm hizmetleri sizler adına yerine getirmektedir. Ayrıca bina ve daire sahiplerine danışmanlık hizmetlerimiz ile tüm vergi ve kiracı ilişkileri düzenlenmekte ve eksiksiz hizmetleri sunulmaktadır.

Tesis Yönetimi olarak Güvenlik, Haşere Kontrol, Ofıs Destek , Temizlik ve Teknik Hizmetler gibi bir dizi diğer hizmeti de ayrı ayrı veya birbirleriyle entegre edilmiş şekilde sunabiliriz. Entegre Hizmet Çözümleri, müşterilere sunulan hizmetleri, verimliliği ve optimize edilmiş hizmet sunumunu sağlamak için bir hizmet alanının diğer hizmet alanlarını destekleyecek şekilde tek bir çözüm altında birleştirir.
Müşteri tarafından bakıldığında, hizmetler arasındaki sinerjiden yararlanarak, organizasyon içerisinde müşterinin taleplerine dayanan Hizmet Sözleşmeleri (SLA) ile uyumlu bir maliyet verimliliği yaratırız. Küresel operasyon tecrübemizle ve farklı sektörlere hizmet verebilme yeteneğimizle MERGEN GRUP eşsiz ve lider bir tesis yönetim şirketidir.

Siteler, plan ve tedarik anlaşmalarının yapılmasında profesyonel yönetim tecrübesi ve sektörel bilgi gerektirir. Site yaşam alanlarındaki teknik donanım ve tesisatları ( İnterkom haberleşme sistemleri, kombi ve ısıtma sistemi, CCTV kamera sistemleri, havalandırma sistemi, jeneratör, havuz, gaz alarm sistemi, garaj sistemleri, aydınlatma sistemleri, asansör, bahçe ve peyzaj vb. ) karmaşık yapılar göstermesi sebebi ile işleyiş ve periyodik bakımlarında uzmanlık gerektirir.

Tüm sistemlerin çalıştırılması, temizlik, güvenlik, muhasebe, aidatların toplanması, ödemelerin takibi, bahçe bakımı, insan kaynaklarının yönetimi, maaşların ödenmesi, SGK primlerinin yatırılması ve benzeri hizmetler profesyonel uzmanlık gerektirmektedir. Site yönetimi, insan kaynakları için personel seçim ve eğitimlerinde uzman kadroya sahip olmayı gerektirir. Başta temizlik malzemeleri olmak üzere diğer hizmetler için kullanılacak malzeme, ürün ve materyallerin alımlarında sağlanacak avantajlar, site yönetimini yüklü ödemelerden kurtarır. Bu avantaj, ancak profesyonel bir destek ile sağlanabilir.

Mergen Grup, tesisinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir yapı içerisinde; tesisin güvenliği, temizliği, dış mekan bakımları ve personel ihtiyacı gibi sorunlara çözüm getiren entegre bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

×

Merhaba!

Bizimle hemen Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. :)

× Nasıl yardımcı olabilirim?